آدرس جدید مجموعه ایران هدفون: تهران، خیابان جردن (نلسون ماندلا)، خیابان دستگردی به سمت ولی‌عصر، پلاک 277، طبقه ششم، واحد 11
iranheadphone Shiraz Branch

افتتاح نمایشگاه و فروشگاه ایران هدفون

در شیـــــــــــــــراز

مجموعه‌ی ایران هدفون، در راستای گسترش مرزهای تجهیزات صوتی شخصی و هدفون در ایران، اقدام به تاسیس شعبه‌ای جدید در شهر شیراز نموده است.

نمایشگاه و فروشگاهی که همچون شعبه‌ی تهران، به پشتوانه‌ی اعتباری که به لطف اعتماد چندین‌ ساله‌ی همراهان ایران هدفون حاصل شده، با فراهم آوردن امکان تست بسیاری از کالاها و دریافت مشاوره از کارشناسان خبره، انتخاب و خرید با اطمینان هدفون، موزیک‌پلیر، آمپلی‌فایر، دک و تجهیزات جانبی مربوطه را ممکن می‌سازد.

هر چند که در آغاز راه، شاید تنوع محصولات به گستردگی محصولات فروشگاه مرکزی نباشد، اما به تدریج، به وسعت دایره‌ی محصولات افزوده خواهد شد تا در نهایت، فروشگاهی شاید حتی بزرگ‌تر از شعبه‌ی تهران حاصل شود.

این فروشگاه از تاریخ پنجم خرداد ماه کار خود را آغاز نموده است و همکاران ما، هر روز، از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۱، به غیر از جمعه‌ها و روزهای تعطیل رسمی، منتظر حضور گرم شما هستند. در روزهای افتتاحیه، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه شیراز، شامل تخفیف ۵ تا ۱۰ درصدی می‌شوند تا این امر، لذت یک خرید خوب را دوچندان کند.


iranheadphone Shiraz Branch iranheadphone Shiraz Branch
مجله ایران هدفون

مجله ایران هدفون

آخرین اخبار، مقالات، نقد و بررسی محصولات نمایش مجله >
پرسش و پاسخ