Schiit Magni 3: قدرت مضاعف

شرکت آمریکایی Schiit، همواره به ارائه‌ی محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن در ازای هزینه‌ی پرداختی شهره بوده است و آمپلی‌فایر Magni نیز از این امر مستثنا نیست. در هفته‌ی گذشته، این شرکت، از نسل سوم Magni رونمایی کرد که جایگزین Magni 2 و Magni 2 Uber خواهد شد و طبق ادعای Schiit، محصولیست که "تعریف شما از یک آمپلی‌فایر رده پایین را متحول می‌سازد".

مهمترین بهبود Magni 3 که نام خود را از نام مگنی، پسر ثور، ایزد نورس اخذ کرده است، افزایش تقریباً دو برابری توان خروجی آمپ است. Magni 2 به هدفون‌های ۳۲ اهمی ۱.۲ وات و به هدفون‌های ۶۰۰ اهمی ۱۳۰ میلی‌وات قدرت منتقل می‌کرد. در حالی که این ارقام در نسل جدید به ۲ وات و ۲۳۰ میلی‌وات افزایش یافته است. ارقامی بسیار مناسب که اگر قیمت آمپ را لحاظ کنید، بسیار رضایت‌بخش و کم‌رقیب است و تقریباً برای بیشتر هدفون‌های موجود در بازار کافی است.

Schiit Magni 3: قدرت مضاعف

علاوه بر آن، مواردی مانند گین‌استیج و منبع تغذیه نیز تغییر کرده است تا نتیجه، آمپی باشد با توان خروجی و پهنای باند بالاتر و دیستورشن و نویز پایین‌تر.

اما آنچه Magni 3 را جذاب‌تر می‌کند، این نکته است که Schiit، این‌بار تمامی ویژگی‌های منحصربفرد نسخه‌ی Uber که ۵۰ دلار از نسخه‌ی معمولی گران‌قیمت‌تر بود را نیز در مدل معمولی گنجانده است. مواردی مانند خروجی RCA و در نتیجه امکان استفاده به‌ عنوان پری‌آمپ بلندگو، منبع تغذیه‌ی خطی و …

آمپلی‌فایر Magni 3 که به طور کامل در کالیفرنیای آمریکا ساخته می‌شود، همچون نسل قبل، با قیمت ۱۰۰ دلار در دسترس خریداران قرار گرفته است.