T90 + A20 Beyerdynamic هدفون
Bundle

T90 + A20 Beyerdynamic

Bundle

3,830,000 تومان 3,330,000 تومان

این کالا دارای یک سال گارانتی شرکت پژوهش گستر می باشد.
تمامی اجناس دارای هفت روز مهلت تست می باشند.
نظر T90 + A20 Beyerdynamic در تاریخ 2016/08/15 11:52:36
با امتیاز 4/ از 5 امتیاز
4

من این ست را برای کامپیوتر رومیزی خریدم. قبل از این خرید، از کارت صدای داخلی‌ی خود سی پی یو و یک هدفون وایرلس sehnheiser RS 170 استفاده می کردم. الان احتمالا هدفون وایرلس را در محل کار استفاده می کنم و این ست را در خانه می گذارم. به همراه این ست یک دک fiio m10k هم خریدم.

همانطور که که همه در مورد دک سوال دارند. به تجربه ی من، اگر شما از منبع خوب استفاده کنید داشتن دک مقداری به کیفیت بخش کمک می کند. ولی اگر منبع شما فایل های mp3 هست. خیلی تاثیری ندارد. کیفت صدا این ست نسبت به هدفون وایرلس قبلی یک مقدار بهتر هست. جزییات بهتر بخش می شود. حجم صدا خیلی بیشتر هست. اگر عادت دارید که با صدای بلند موسیقی گوش کنید این ست بمراتب بهتر است. به نظر من بیس ها در این ست یک مقدار قوی تر هستند. هدفون وایرلس در موقع استفاده یک مقدار راحت تر هست.پد های نرمتر و پهن تری دارد و یک مقدار کیپ تر هست. ولی این ست هم راحت می باشد.

قیمت این ست با دک با تخفیف حدود سه برابر هدفون وایرلس و در حالت عادی بدون تخفیف ۵ برابر هدفون وایرلس قبلی من است. اینکه شما کیفیتی ۳ برابر ست قبلی بدست بیاورید به گوش من چنین نبود. البته من فقط یک شنونده‌ی معمولی هستم. این جوری نیست که الان اگر این ست را استفاده می کنم به هدفون قبلی برگردم نتوانم به آن گوش کنم. هر دو نسبت به گوش من خوب هستند.
سوال T90 + A20 Beyerdynamic در تاریخ 2016/08/09 13:36:40
با امتیاز 5/ از 5 امتیاز
5
باسلام من اگر بخوام با اتصال اين هدفون به لپتاپ موسيقى گوش بدم يا فيلم ببينم با نهايت كيفيت ايا اين باندل كافيه ؟ يا بايد يك دك هم تهيه كنم ؟
جواب کارشناس:
درود بر دوست گرامی.در صورتی که از فرمت های high res ویا فرمت های تصویری بسیار با کیفیت استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم به این ترکیب دک نیز اضافه شود.موفق باشید.
سوال T90 + A20 Beyerdynamic در تاریخ 2016/08/08 08:46:12
با امتیاز 5/ از 5 امتیاز
5
کارت صدا یا DAC پیشنهادی شما برای این ست چیست؟
جواب کارشناس:
درود بر دوست گرامی.این ست برای شنیدن و لذت بردن طراحی شده و ما کارت صدا را توصیه نمیکنیم.میتوانید با توجه به قیمت مورد نظر از دک های شرکت chord استفاده کنید.موفق باشید.
سوال T90 + A20 Beyerdynamic در تاریخ 2016/08/06 12:25:19
با امتیاز 4/ از 5 امتیاز
4
Dac لازم نداره ؟؟
برای اهنگ های adele مثلا با فایل با کیفیت بالا مثلا Flac
جواب کارشناس:
درود بر دوست گرامی.در صورتی که از فایل های بهتر و بالاتر از flacاستفاده میکنید پیشنهاد میکنیم با کومبو کردن دک با این سیستم فایل های مربوط را راحت تر دیکد کنید.موفق باشید.

آیا سوالی دارید؟

درج سوال از کارشناس

جوابدهی به سوالات شما حداکثر 24 ساعت می باشد.اگر در زمان کوتاه تری می خواهید به جواب خود برسید با شماره 66171917 تماس حاصل نمایید.

در صورتی که سوالی در مورد این کالا از کارشناس دارید لطفا آن را درج نمایید.لطفا اطلاعات کامل در اختیار ما قرار دهید:

• سبک موسیقی مورد نظر شما
  • مکان مورد استفاده هدفون
  • جنس صدای مورد علاقه شما مثلا میزان بیس
  • میزان هزینه برای خرید
  • در صورت تمایل می توانید مدل های مورد علاقه خود را نیز معرفی نمایید

درج نظر

شما دوستان گرامی اگر تجربه استفاده از این کالا را دارید، می توانید تجربه خود را در اختیار دیگر کاربران قرار دهید.این تجربیات می تواند متشکل از محاسن و معایب این محصول باشد:

• میزان رضایتمندی شما از کیفیت صدا
  • میزان رضایتمندی شما از کیفیت ساخت
  • سبک های موسیقی مناسب این محصول
  • هرگونه اطلاعاتی که برای دیگر کاربران مفید باشد
نام شما

نظر یا سوال شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

2  ضعیف
3  نسبتا خوب
4  خوب
5  عالی