Beyerdynamic Xelento remote محصولات جدید بیرداینامیک در نمایشگاه سی ای اس CES

Beyerdynamic Xelento remote

در نمایشگاه CES امسال، شرکت کهنه کار آلمانی بیرداینامیک، از سه مدل جدید خود رونمایی خواهد کرد. چشمگیرترین آنها، ایرفونی با قیمت 999 یورو به نام Xelento Remote است. این ایرفون بسیار شبیه AK T8ie است که در سال 2015 و در نتیجه ی همکاری مشترک دو شرکت بیرداینامیک و استل اند کرن به بازار عرضه شد. Xelento Remote، از همان فناوری تسلای نام آشنای بیرداینامیک بهره می برد که از سال 2009، در هدفون های استثنایی مانند T1، T5 p، T90 و T51 استفاده شده است. بیرداینامیک مدعی است که این فناوری، هدفون هایش را قادر می سازد که علاوه بر بازنمایی بهتر صدای ضبط شده، دیستورشن پایین تر و وضوح صدای بالاتری داشته باشند.

بدنه ی این ایرفون پشت بسته، از فلز مذاب تزریقی ساخته شده است تا علاوه بر دو چندان ساختن زیبایی ظاهری، تاب استفاده روزمره ی کاربران را نیز داشته باشد. این توازن ظریف میان مقاومت و کیفیت را در طراحی کابل این محصول نیز می توان دید. بخش خارجی کابل از جنس کولار ساخته شده تا در برابر کشیدگی و پارگی مقاوم باشد و بخش های داخلی را نیز نقره اندود کرده اند تا دیگر هیچ مانعی بر سر راه بازتولید بی نقص صدا وجود نداشته باشد. همچنین، به لطف طراحی ارگونومیک این ایرفون، Xelento Remote، به راحتی در هر گوشی قرار می گیرد. رونمایی از این محصول شگفت انگیز، که در اواسط زمستان امسال به بازار خواهد آمد، بدون شک از مهمترین اتفاقات نمایشگاه CES امسال خواهد بود.


Beyerdynamic MMX 300 (2nd gen) محصولات جدید بیرداینامیک در نمایشگاه سی ای اس CES

Beyerdynamic MMX 300 (2nd gen)

علاوه بر این ایرفون استثنایی، بیرداینامیک از دو هدست دیگر نیز رونمایی خواهد کرد. یکی از آنها، نسل دوم هدست گیمینگ MMX-300 است که نسبت به نسل قبلی، ظاهری موقرتر پیدا کرده و این بار تماماً مشکی است. بیرداینامیک مدعی است با بهره گیری از تجارب دیرینه اش در طراحی هدست های خلبانی و از طریق ایجاد تغییراتی در طراحی این هدفون، MMX-300 نسل دوم، سر و صدای محیط را تا سقف 18 دسی بل حذف می کند. کابل این هدست، برخلاف نسل قبلی اش، از هدست جدا می شود تا راحتی بیشتری برای کاربر به ارمغان بیاورد. MMX-300 جدید، هم چون نسل قبلی اش، 299 یورو قیمت خواهد داشت و احتمالا اواسط زمستان به بازار خواهد آمد.


Beyerdynamic Custom Game محصولات جدید بیرداینامیک در نمایشگاه سی ای اس CES

Beyerdynamic Custom Game

هدست دیگر این کمپانی، محصولی به نام Custom Game است. این هدست که همانند MMX-300 مخصوص گیمینگ است، ادامه دهنده ی راه خانواده ی هدفون های Custom است، متنها این بار در عرصه ای متفاوت. همانند تمامی اعضای خانواده ی Custom، یعنی Custom One Pro، Custom Street و Custom Studio، این هدفون هم دارای اسلایدر تنظیم شدت بیس و قابلیت سفارشی سازی ظاهر هدفون (شامل کاورهای روی گوشی ها، پدها و هدبند) است. این اسلایدر چهار حالت مختلف دارد که در آخرین حالت، بیشترین بیس و بالاترین جذب سر و صدای محیطی را فراهم می آورد. اما برای محیط های آرام تر و کم سر و صداتر، بهتر است آن را در کمترین حالت یا حالت میانی قرار دهید تا صدایی طبیعی تر و متوازن تر بشنوید. در نتیجه، می توانید با ترکیب تمام این ویژگی ها، به هدفونی دست پیدا کنید که صدا و ظاهری مطابق سلیقه ی شما داشته باشد. Custom Game نیز در اواسط زمستان و با قیمت 199 یورو به بازار عرضه خواهد شد.